Інвертор низькочастотний DOWATTOR 3 кВт з функцією ДБЖ 24V 220V
- В наявності
19 350 ₴
Інвертор DOWATTOR, перетворювач напруги 24/220В з правильною синусоїдою, потужністю 3000 Вт, UPS/ДБЖ забезпечує безперебійне живлення для мережевих пристроїв: у заміському будинку, дачі, офісі, стоматологічному кабінеті. Живить системи відеоспостереження, котли опалення, насоси, комп'ютери та сервери, автоматичні ворота, пристрої автоматизації, електроінструмент тощо, забезпечує безперебійну роботу електричної системи та захищає від безповоротної втрати даних тощо. В основі нашого інвертора лежить потужний низькочастотний трансформатор, що перетворює енергію від акумуляторних батарей напругою 24В в 220В з чистою синусоїдою на виході.
Ключові функції інвертора:
- Функції перетворювача постійного/змінного струму, ДБЖ і автоматичного зарядного пристрою акумуляторів в одному пристрої (акумулятор до комплекту не входить).
- Троїдальний трансформатор, який використовується в перетворювачі, забезпечує високий ККД і низький струм холостого ходу. Пристрій набагато енергоефективніший за старі конструкції, в яких використовуються низькочастотні трансформатори
- Технологія інтелектуального керування з подвійним процесором
- РК-дисплей з діаграмою роботи і візуалізацією режиму (вхідна і вихідна напруга, стан батареї, зарядка і т.д.)
- Перетворювач генерує на виході чисту синусоїдальну напругу, що дає змогу працювати практично з будь-яким типом навантаження
- Високий струм зарядки акумулятора (точні значення в таблиці з технічними характеристиками)
- Швидке перемикання з режиму живлення змінним струмом на режим роботи ДБЖ забезпечує безперебійну роботу під'єднаних пристроїв
- Інтелектуальне керування охолоджувальним вентилятором залежно від фактичної температури пристрою та робочого стану інвертора
Зверніть увагу! Вбудований в інвертор зарядний пристрій працює за принципом буферного заряджання. Ми рекомендуємо використовувати акумулятори, адаптовані для буферного заряджання та глибокого розряду, наприклад: спеціальний AGM, VPRO, GEL, кислотний замкнутий Глибокий цикл тощо.
Підключення автомобільного акумулятора до перетворювача (кислотного стартера), не пристосованого до такої роботи, може призвести до неправильної роботи інвертора та/або пошкодження батареї.
Будьте обережні під час під'єднання батареї, напруга, створена зі зворотною полярністю, може пошкодити перетворювач.
Технічні характеристики:
- Номінальна потужність (Вт) - 3000
- Пікова потужність (ВА) (10 сек.) - 9000
- Вхідна напруга (В) 154 - 264
- Вихідна напруга (режим роботи ДБЖ) (В) - 185 - 260
- Вихідна напруга (режим роботи інвертора) (В) - 220 В ±3%
- Напруга заряду (В) - 27,4 ± 0,5
- Тип батареї AGM-Deep Cycle, GEL, LiFePO4 - до 500Ah
- Максимальна потужність фотоелектричної батареї (Вт) - 3200
- Діапазон вхідної напруги фотоелектричних модулів MPPT (В) - 30-150
- Максимальний зарядний струм сонячної енергії (А) - 120
- Форма вихідного сигналу - правильна синусоїдальна
- Захист від перевантаження, низької напруги, короткого замикання, зворотного підключення батареї
- Час перемикання (мережа/батарея) мс - 10
- Напруга акумулятора (В) - 24
- Габаритні розміри ДхШхВ (мм) - 545*400*200
- Вага (кг) - 18
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dowattor |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 9000 Вт |
| Перевантажувальна здатність | 300% |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Види індикації | Світлова |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 9000 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
- Ціна: 19 350 ₴







