Інвертор низькочастотний DOWATTOR 1,6 кВт із функцією ДБЖ 24V 220V
- В наявності
10 750 ₴
Інвертор DOWATTOR, перетворювач напруги 24/220В з правильною синусоїдою, потужністю 1,6 Вт, UPS/ДБЖ забезпечує безперебійне живлення для мережевих пристроїв: у заміському будинку, на дачі, в офісі, стоматологічному кабінеті. Живить системи відеоспостереження, котли опалення, насоси, комп'ютери та сервери, автоматичні ворота, пристрої автоматизації, електроінструмент тощо, забезпечує безперебійну роботу електричної системи та захищає від безповоротної втрати даних тощо. В основі нашого інвертора лежить потужний низькочастотний трансформатор, що перетворює енергію від акумуляторних батарей напругою 24В в 220В з чистою синусоїдою на виході.
Ключові функції інвертора:
- Функції перетворювача постійного/змінного струму, ДБЖ і автоматичного зарядного пристрою акумуляторів в одному пристрої (акумулятор до комплекту не входить).
- Троїдальний трансформатор, який використовується в перетворювачі, забезпечує високий ККД і низький струм холостого ходу. Пристрій набагато енергоефективніший за старі конструкції, в яких використовуються низькочастотні трансформатори
- Технологія інтелектуального керування з подвійним процесором
- РК-дисплей з діаграмою роботи і візуалізацією режиму (вхідна і вихідна напруга, стан батареї, зарядка і т.д.)
- Перетворювач генерує на виході чисту синусоїдальну напругу, що дає змогу працювати практично з будь-яким типом навантаження
- Високий струм зарядки акумулятора (точні значення в таблиці з технічними характеристиками)
- Швидке перемикання з режиму живлення змінним струмом на режим роботи ДБЖ забезпечує безперебійну роботу під'єднаних пристроїв
- Інтелектуальне керування охолоджувальним вентилятором залежно від фактичної температури пристрою та робочого стану інвертора
Зверніть увагу! Вбудований в інвертор зарядний пристрій працює за принципом буферного заряджання. Ми рекомендуємо використовувати акумулятори, адаптовані для буферного заряджання та глибокого розряду, наприклад: спеціальний AGM, VPRO, GEL, кислотний замкнутий Глибокий цикл тощо.
Підключення автомобільного акумулятора до перетворювача (кислотного стартера), не пристосованого до такої роботи, може призвести до неправильної роботи інвертора та/або пошкодження батареї.
Будьте обережні під час під'єднання батареї, напруга, створена зі зворотною полярністю, може пошкодити перетворювач.
Технічні характеристики:
- Номінальна потужність (Вт) - 1600
- Пікова потужність (ВА) (10 сек.) - 4800
- Вхідна напруга (В) - 154 - 264
- Вихідна напруга (режим роботи ДБЖ) (В) - 185 - 260
- Вихідна напруга (режим роботи інвертора) (В) - 220 В ±3%
- Напруга заряду (В) - 27,4 ± 0,5
- Тип батареї AGM-Deep Cycle, GEL, LiFePO4 - до 500Ah
- Максимальна потужність фотоелектричної батареї (Вт) - 1800
- Діапазон вхідної напруги фотоелектричних модулів MPPT (В) - 30 - 150
- Максимальний зарядний струм сонячної енергії (А) - 120
- Форма вихідного сигналу - правильна синусоїдальна
- Захист від перевантаження, низької напруги, короткого замикання, зворотного підключення батареї
- Час перемикання (мережа/батарея) мс - 10
- Напруга акумулятора (В) - 24
- Габаритні розміри ДхШхВ (мм) - 545*400*200
- Вага (кг) - 15
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dowattor |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1600 Вт |
| Допустима пікова потужність | 4800 Вт |
| Перевантажувальна здатність | 300% |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Види індикації | Світлова |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 4800 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
- Ціна: 10 750 ₴







